Regio Zuid-West Heinenoord

Regio Zuid-West, Heinenoord

4e zondag van de maand

12.30 – 14.30 uur

Elke vierde zondag van de maand kun je bij Regio Zuid-West langskomen voor een melig gesprek en een bak koffie of thee. Vanaf 12.00 uur tot ongeveer 15.00 uur (afhankelijk van het weer en het aantal bezoekers) is er een gezellig samenzijn. Uw gastvrouwen en heren: Hilda, Robbie en Ronald staan voor jullie klaar in het clubhuisje. 😉  De eerste consumptie op de regiodagen (als lid van de Ducati Club Nederland) is gratis. Tegenover ons clubhuisje bevindt zich het Café Platte Reedijk, daar kun je terecht voor een speciale kop koffie (denk aan espresso, cappuccino of koffie verkeerd), een maaltijd of een snack. In Regio Zuid-West wordt ook elk jaar de Monsterdag gehouden. Een spektakel dat je niet mag missen!

Tussen het clubhuis en het café ligt een groot terrein. Daar kun je je motor parkeren en heb je altijd zicht op jouw motor en op de motoren van de andere bezoekers. Regelmatig loopt Hilda rond met haar camera om het e.e.a. vast te leggen. De foto’s worden geplaatst op de Facebook pagina van Regio Zuid-West: https://www.facebook.com/dcnregiocafezuidwest.

Graag tot ziens in Heinenoord!
Robbie Severien, Ronald en Hilda de Graaf
Contactpersoon Regio Zuid-West:
Robbie Severien
Adres Regio Zuid-West:
Café Platte Reedijk
Platte Reedijk 21
Heinenoord (Zuid-Holland)